Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Sparta remizovala s Příbramí
Fotbal 19.8.2018

Dlouho se zdálo, že Sparta vyhraje i pátý zápas v nové ligové sezóně. Nakonec však doma uhrála s Příbramí jen remízu 2:2 a poprvé v novém ročníku ztratila body.

Příbram doma rozstřílela Duklu
Fotbal 12.8.2018

Dukla znovu nedokázala bodovat a na hřišti Příbrami prohrála velkým rozdílem 4:0. Prohrála po čtvrté v řadě a v tabulce je stále bez bodu. Naopak Příbram v novém ročníku velmi pozitivně překvapuje.

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi
Fotbal 22.7.2018

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Příbram v dohrávce vyhrála ve Varnsdorfu
Fotbal 9.5.2018

Po třech venkovních ztrátách Příbram zabrala a v dohrávce 19. kola zvítězila ve Varnsdorfu vysoko 5:2.

Ústí porazilo druhou Příbram a slaví důležité tři body
Fotbal 5.5.2018

Fotbalisté Ústí nad Labem slaví možná nečekané vítězství. Porazili totiž druhou Příbram a jednoho z kandidátů na postup do HET ligy 1:0. O jedninou branku se postaral v 43. minutě Olivier Kingue.

Raketový nástup Příbrami přinesl rychlé rozhodnutí
Fotbal 5.4.2018

Tři rychlé branky během prvních 18ti minut rozhodly o zasloužené příbramské výhře v dohrávaném utkání 17. kola ve Vlašimi.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Příbram vyhrála v Hradci Králové
Fotbal 25.9.2017

Dvě branky z prvního poločasu Příbrami bezpečně stačily ke třem bodům. Hradec Králové utrpěl první domácí prohru v ročníku a propadl se tak tabulkou na šesté místo.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

České Budějovice podlehly Příbrami
Fotbal 12.9.2017

První porážku v nové sezoně si připsali fotbalisté Dynama České Budějovice na hřišti Příbrami. O jedinou branku se postaral Karsten Ayong přesnou hlavičkou v 64. minutě.

Táborsko podlehlo doma Příbrami
Fotbal 20.8.2017

Občas hrajete fotbalový zápas, který i kdyby trval do půlnoci, gól nedáte. Přesně takové utkání má za sebou FC MAS Táborsko ve druhé fotbalové proti 1. FK Příbram.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Brno si připsalo další tři body, utkání v Příbrami zlomilo ve druhé půli
Fotbal 14.5.2017

Nepovedený start, parádní vyrovnání kapitána, dva hvězdné okamžiky Milana Lutonského po změně stran a pozdní snížení domácích. Takový byl ve zkratce průběh utkání v Příbrami, po kterém si Zbrojovka připsala druhou výhru v řadě a přiblížila se středu tabulky.