SPORT

Sparta v Příbrami jen remizovala
Fotbal 16.12.2018

Poslední soutěžní roku nabídlo divákům zajímavou podívanou a remízu 1:1. Na vedoucí trefu Sparty dokázal v nastavení prvního poločasu odpovědět Jan Rezek z trestného kopu.

Příbram odjíždí z Julisky se třemi body
Fotbal 8.12.2018

V deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.

Příbram opět doplatila na neproměněné šance, Baník bere všechny body
Fotbal 3.12.2018

Baník ukončil třízápasové čekání na ligový bod a z Příbrami veze rovnou tři. Díky gólům Roberta Hrubého a Bronislava Stáni zvítězil Na Litavce 2:0.

Příbram v deseti přišla o body až v nastavení
Fotbal 25.11.2018

Příbram bez vyloučeného Karla Soldáta dokázala otočit nepříznivý vývoj utkání s Bohemians a až branka v nastavení ji připravila o tři body.

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do
Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Sparta remizovala s Příbramí
Fotbal 19.8.2018

Dlouho se zdálo, že Sparta vyhraje i pátý zápas v nové ligové sezóně. Nakonec však doma uhrála s Příbramí jen remízu 2:2 a poprvé v novém ročníku ztratila body.

Příbram doma rozstřílela Duklu
Fotbal 12.8.2018

Dukla znovu nedokázala bodovat a na hřišti Příbrami prohrála velkým rozdílem 4:0. Prohrála po čtvrté v řadě a v tabulce je stále bez bodu. Naopak Příbram v novém ročníku velmi pozitivně překvapuje.

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi
Fotbal 22.7.2018

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Příbram v dohrávce vyhrála ve Varnsdorfu
Fotbal 9.5.2018

Po třech venkovních ztrátách Příbram zabrala a v dohrávce 19. kola zvítězila ve Varnsdorfu vysoko 5:2.

Ústí porazilo druhou Příbram a slaví důležité tři body
Fotbal 5.5.2018

Fotbalisté Ústí nad Labem slaví možná nečekané vítězství. Porazili totiž druhou Příbram a jednoho z kandidátů na postup do HET ligy 1:0. O jedninou branku se postaral v 43. minutě Olivier Kingue.

Raketový nástup Příbrami přinesl rychlé rozhodnutí
Fotbal 5.4.2018

Tři rychlé branky během prvních 18ti minut rozhodly o zasloužené příbramské výhře v dohrávaném utkání 17. kola ve Vlašimi.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Příbram vyhrála v Hradci Králové
Fotbal 25.9.2017

Dvě branky z prvního poločasu Příbrami bezpečně stačily ke třem bodům. Hradec Králové utrpěl první domácí prohru v ročníku a propadl se tak tabulkou na šesté místo.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

České Budějovice podlehly Příbrami
Fotbal 12.9.2017

První porážku v nové sezoně si připsali fotbalisté Dynama České Budějovice na hřišti Příbrami. O jedinou branku se postaral Karsten Ayong přesnou hlavičkou v 64. minutě.